Chocolate Slim – opinioni im në lidhje me pije çokollatë për humbje peshe

Unë kërkoj falje për të cilësisë së dobët përkthim dhe gabimet – se gjuha nuk është vendas për mua … Pra, historia ime … Ju nuk mund ta imagjinoni se çfarë është: çdo mëngjes t'i drejtohen pasqyrë dhe shoh një grua atje që unë nuk e pëlqen. Për më tepër, si pakëndshme të mendoj se unë nuk e pëlqen burri i saj të dashur. Problemi i njerëzve mbipeshë nuk është në peshë të tepërt, por fakti që ata nuk e duan veten të tillë. mjekër e dytë, një bark të madh varur hips, kofshët e trasha dhe prapanicë celulitit – kjo nuk është e gjitha, për të thënë butë, "bukuri" e figurës sime. Unë nuk mund të pranojë veten si kjo. Po, po, po, unë jam njëqind herë dëgjuar opinione në lidhje me atë një njeri i mirë duhet të jetë një shumë, dhe të gjithë si … Por përveç peshës unë u torturuar shpesh nga djersitja e tepruar, gulçim, dhe, natyrisht, syze tipit "aq i ri dhe yndyrë." Sidomos kur sytë e burrit tim ndizet në sytë e bukurive kequshqyer. humbje peshe Lehtë me Choko Slim Pas fëmijën e parë, unë shpejt u kthye në formën e mëparshme. Rinia, çfarë mund të them. Gjatë gjithë shtatzënisë kam fituar rreth 12 kg, e cila "fluturoi" për mua në kujdesin e të parëlindurit në vetëm gjashtë muaj dhe nuk kanë të bëjnë për të humbur peshë. Por djali i dytë, kjo ka ndodhur jo aq të suksesshme. Gjatë shtatzënisë së saj, kam shënuar gati 30 kg! Në vend të normale 60, fillova të peshojnë rreth 90 kg. Natyrisht, një mik më siguroi se asgjë e tmerrshme, dhe unë jam duke humbur peshë pas lindjes së fëmijës. Dhe me të vërtetë, kam marrë në spital me një peshë mesatare prej 78 kg. Por në vend të humbjes së peshës dëshiruar, u bë vetëm rekrutimin. Dhe pothuajse u kthye në peshën e saj "shtatzënë". Rezultati – 87 kg, që kam bërë dhe nuk mund të bëjë, por nuk e di në lidhje me automjetin Chocolate Slim . Ajo që nuk e kam provuar, derisa u takua me trajtimin tim të preferuar çokollatë.

Si u njoha me një pije për humbje peshe Chocolate Slim

Unë pashë foton e tij në një nga forumet e grave. « Chocolate Slim – hollim natyrore komplekse", ku një nga zonjat shumë të humbur peshë dhe tregoi off para të tjerëve. Me tërhequr nga fakti se ai përmban një përbërje çokollatë, më saktësisht, kakao. Unë kam një dhëmb i ëmbël. Sweets – kjo është dobësia ime, për të hequr qafe se unë nuk mund të për asgjë në botë. Dhe këtu ajo është: një mënyrë e shijshme për të humbur peshë. Kjo tingëllon si dërdëllisje, por nuk kishte asgjë për të humbur mua, dhe kam vendosur për të lexuar më shumë rreth kësaj. Për më tepër, ky vlerësim do të thotë që në krahasim me të tjera "pohudeykami" shumë të mirë. Chocolate Slim – një pije me shije çokollatë, e cila është e përbërë nga vetëm përbërësit natyrore bimore. Ata të gjithë kanë efekte të ndryshme, por në një formë komplekse një mjet i fuqishëm për humbje peshe, të heqin qafe e peshë të tepërt. Total për 2 – 4 javë krijues Chocolate Slim premtimet çlirim nga dashura 10 kilogram. Përveç faqen zyrtare të informacionit, fillova të lexoj mendimet e njerëzve të vërtetë të cilët kanë pasur tashmë përvojë në përdorimin e këtij mjeti. Ata të gjithë pohuan se një normë e vetme e aplikimit kanë humbur 10 deri në 15 kg. Këto komente kanë qenë shumë pozitive. Disa mendime blerësit duke pasur parasysh edhe shpresë se edhe unë do të kthehet në peshën tuaj normale. Nga rruga, shumë të kënaqur një opinion negativ në lidhje me atë që ajo ka humbur peshë me Chocolate Slim fortë se ajo, dhe duhet të ngarkesës deri përsëri!

kozmetikë natyrore – dallimi kryesor nga droga të dëmshme dhe shtojcave dietike

Unë menjëherë shkova në faqen zyrtare të internetit

Adresa besuar më dyqan

Dhe urdhëroi këtë produkt, veçanërisht pasi ai nuk ka contraindications apo efekte anësore. Çmimi i faqes ishte një zbritje 50%! Por kjo nuk është çmimi, dhe kjo do të thotë origjinale mund të blihet vetëm në këtë faqe. Në Amazon dhe dyqane të tjera, askush nuk mund të garantojë se kjo nuk është një shaka dhe jo një vepër e falsifikuar. Dhe në barnatoret ajo nuk ekziston. Ka një kimi, ose shtojcave dietike. Por Chocolate Slim – kjo nuk është e keqe. Perberja e tij është plotësisht e bimëve, i përbërë nga:

  1. Kokrra e kafe gjelbër të kontribuojë në toning trupin eliminimin e toksinave, përmirësimin e kullimit e lëkurës dhe nënlëkurës yndyrë, ndarjen e yndyrë. Me praninë e tyre në pritjen Chocolate Slim vërejtur efekt anti-celulitit.
  2. Goji Berries janë një antioxidant fuqishme dhe të stimulojë përtëritje të trupit. Ato kanë efekt anti-kancer, të rritur mbrojtjen imunitar të trupit, uljen e kolesterolit dhe ndihmon të shpëtoj e peshë të tepërt. Sipas njerëzve të cilët kanë përdorur manaferrat goji – është një produkt i gjithanshëm që përmirëson gjendjen e trupit si një e tërë.
  3. Acai Berries – kjo është një burim universal i vitaminës vlefshme. Ata janë përdorur në pothuajse të gjitha mediat për kujdesin e lëkurës si të shkëlqyera rinovimin e trupit, është i ngopur me vitamina dhe të rregullojë prodhimin e hormoneve seksuale.
  4. fara Chia janë bërë popullore për shkak të pasurisë së Sage dobësuar ndjenjën e urisë dhe të reduktojë ndjeshëm oreksin. Përveç kësaj, fara urtë spanjolle japë forcë, të rritur vitalitetin, qëndrueshmëri shtuar.
  5. Ekstrakti i Ganoderma kërpudhat ka një efekt shumë aspekte. Nuk është çudi, kjo kërpudhë është quajtur "kërpudha e pavdekësisë". Kjo tregon anti-tumor, anti-alergjike, anti-virale, efekt imunitar-stimulues. Hollim Ganoderma aftësi të dobishme për të ulur kolesterolin, lidhin dhe për të hequr dhjamin.
  6. kakao natyrore, e cila është pjesë Chocolate Slim , ajo ofron jo vetëm një shije të këndshme të çokollatë, por gjithashtu ka një efekt antidepressant, përmirëson disponimin.

Këtu është një i fuqishëm antioxidant komplekse dhe të djegur yndyrë hollim përfaqësuar në këtë objekt të veçantë. Sipas mendimit tim, edhe në qoftë se këto komponente nuk janë mjaft të efektshme në mënyrë individuale, më pas në një super të tillë – një kombinim që do të punojnë, po.

Rezultati im: minus pesë kilogram në vetëm dy javë

Chocolate Slim kam marrë në ditën e dytë. dizajn shumë të lumtur bukur dhe paketimi fisnike rozë ngjyra me udhëzime të hollësishme në anën e kundërt. Kohët e fundit, instagrame dhe rrjetet e tjera sociale janë bërë modë e bukur, dhe fotografuar atë. Pse nuk fillon një pije të këndshme? Veçanërisht që nga Chocolate Slim një jetë të shëndetshme dhe të shijshme. Vajzat të themi me siguri – me të vërtetë punon! Për dy javët e para I hoqi pothuajse 5 kg, të cilat nuk mund të bëjë ndonjë dietat apo palestër, të cilën unë aq shumë për të dhënë. Përdorni Përvoja ime konfirmon se Chocolate Slim i ndihmon për të hedhur kilogramë shtesë, hiqni sagging depozita dhjami, dhe në të njëjtën kohë të ndjehen të madh, pa ndonjë gjendje të rëndë shëndetësore dhe privimi. Choko Slim - Pije hollim Dëgjoni mendimin tim, nuk do të kandidojë për një farmaci në kërkim të drogave të ndryshme për humbje peshe me një bandë e efekteve anësore, dhe nuk e torturojnë veten e tij deri në vdekje, e bëjnë Chocolate Slim në faqen zyrtare dhe vetëm të fillojë të marrë atë. Shumë shpejt ju do të shihni se kjo nuk është një shaka. Jeta ime ka filluar të ndryshojë për të mirë. Për shkak të kësaj pije:

  • I filluan të ndihen më të gëzuar, dhe për të rritur vitalitetin e përgjithshëm, unë të kërkuar për të lëvizur më shumë. Prandaj, pas javës së parë, fillova të bëjë gjimnastikë të drejtë në shtëpi;
  • Fillova të më pak snacking, të hahet vetëm në kohën e duhur dhe të reduktuar ushqime për shkak se uria ka rënë;
  • I pi pak i ëmbël, ajo zëvendëson kafe tim me candies dhe ëmbëlsira, të cilat kam përdorur shumë i dua;
  • ne kemi për të vendosur marrëdhënie me burrin e saj, unë nuk kam turp për veten e tij, dhe se ai mbështet mua në çdo mënyrë të mundshme në një prettier përpjekje.

Këtu tilla unë të marrë një shqyrtim të gjatë. Unë do të thotë Prodhuesit Chocolate Slim faleminderit shumë për çokollatë e tyre të mrekullueshme të pijshëm për humbje peshe!

(1)*(2)**(3)***(4)****(5)***** (120 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...