Bust Size – pamje e gruas a do të thotë për të rritur gjoksin

Mirëdita, gjysma e bukur e njerëzimit! Sot unë do të flasim për habitshme zbulim – Kozmetikë gjirit Bust Size . Na vjen keq për përkthimin e keqe të shqyrtimin e mia, gjuha nuk është e ime e parë, por kjo nuk do të ndikojë në cilësinë dhe informativeness e kritikat e mia. Edhe një parathënie të vogël? Për fat të keq, unë nuk jam pronari i një gjoks të madh dhe të harlisur (ose më mirë nuk ishte, por më shumë për këtë më vonë), dhe pas shtatzënisë dhe laktacionit, dhe ky problem është përkeqësuar në të gjitha. Jo, nuk do të jetë një çështje e parëndësishme, se burri im për diçka lënë të kuptohet … vetëm në mënyrë të shqetësuar për të kënaqur veten (si dhe një bashkëshort) veshje sexy, në të cilën ka të paktën një aluzion i pranisë së bustit. Mjetet PËR gjirit Shtim es Bust Size Enden nëpër forume, duke shikuar blogerët gërmimi në internet në përgjithësi bëri gjithçka për të gjetur produktin e saj kozmetike për të rritur problemin tim estetike. Dhe unë në fakt e gjeta. Unë sugjeroj që ju të njiheni me krem për gjirit Bust Size .

Kuptoj krem ​​për bust

Rregulli i parë, i cili i përmbahet kur duke përdorur kozmetikë – të bëjë asnjë të keqe. Kjo do të thotë se përbërja duhet të jetë aq i sigurt dhe të natyrshme. Bust Size testuar OBSH dhe kjo ishte një tjetër shtysë për të blerë mallra. Krem përmban përbërësit natyral, të tilla si:

 • Rose vaj esencial. Të përfshira në krem ​​rrit naftës rrit elasticitetin e bustit, duke luftuar me shënon shtrirje, si dhe ushqen lëkurën, duke eliminuar thatësi.
 • Deoksimiroestrol. Një nga komponentët kryesore të përgatitjes. Ajo nxit rritjen, ka veti anti-plakje.
 • Ekstrakti i rrënjëve të Pueraria Mirifica. Përgjegjës për hydration dhe ushqim të lëkurës, ka një efekt tonik.
 • Aloe vera. Ajo tonet e lëkurës, ka veti antiseptike.
 • Boronicë. Kthen shkëlqimin e lëkurës, e cila për fat të keq është e humbur me kalimin e viteve.

Natyrisht, kam lexuar një bandë më shumë informacion të ndryshme dhe komente për të siguruar se përbërësit e produkteve kozmetike Bust Size të sigurt dhe të konfirmuar dyshimet e tyre. Nga rruga, përveç faktit se krem ​​përmban komponente natyrore, emulsioni erë shumë të këndshme. Aroma nuk është e bezdisshme, por mjaft e këndshme.

Si për të përdorur dhe kur rezultatet e para mund të shihet?

Udhëzimet kam lexuar se ju duhet të aplikoni krem ​​çdo ditë dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Për fat të keq, unë nuk kam pasur gjithmonë mundësinë për të aplikuar Bust Size në orarin e caktuar. Unë jam një mom dhe unë nuk kam regjim. Për fat të mirë, rezultati nuk është prekur në asnjë mënyrë. Rregullat e mia janë aplikim i thjeshtë i krem:

 1. Kjo ishte një mundësi për të marrë një dush dhe të zbutur lëkurën? Excellent! Prano dush të ngrohtë për të zbutur lëkurën. Nuk ishte? Kjo nuk ka rëndësi. Krem është zhytur si duhet dhe pa këtë procedurë.
 2. Një sasi e vogël e gjoksit emulsion squeezing, dhe clockwise orë fërkoni saj (pastaj kundër akrepave të sahatit) deri krem ​​zhytur plotësisht. E njëjta procedurë unë isha bërë me gji të tjera.
 3. Ka një kohë për një masazh të dy gjinjtë? E madhe. Pas krem ​​është zhytur, vazhdoi në dritë një masazh 10-minuta.

Dhe këtu unë jam ngadalë por me siguri të përmbushur procedurat e mësipërme, por efekti, përveç hidratimit, të ushqyerit dhe toning lëkurës nuk është vërejtur. Dhe pastaj mendova, ndoshta, kjo është e zakonshme hype, të cilën unë pecked për të ngushëlluar veten. Por unë vazhdoi për të aplikuar ilaç, madje urdhëroi një tjetër paketë. Nga rruga, kam filluar të marrë fotografi, në shërbim një rezultat. Pra më qartë, por kjo është mendimi im. Unë nuk do të lodhur, efekti ka ndodhur pas një muaji, dhe ai më dha një surprizë e këndshme. gjiri im është rritur një madhësi, por mbi të gjitha unë kam qenë i kënaqur me elasticitet të tij dhe të shkëlqejë! Dhe kjo pa ndonjë procedurë të shtrenjtë ose kirurgji. Unë jam i zgjuar, unë mund të!

Ku mund të urdhërojë Bust Size , në mënyrë që të marrë origjinalin?

Sinqerisht, në fillim kam mërzitur që Bust Size nuk shitet në barnatore, dhe për të blerë ajo mund të jetë vetëm në Amazon. Por në thelb, është e vlefshme, dhe kam vendosur për të marrë një shans. Krem Order I kryer në faqen zyrtare të prodhuesit;

Adresa besuar më dyqan

Për të sqaruar rendin unë u kontaktuar nga menaxheri dhe "marrëveshje" tonë ishte e shpejtë. Pas disa ditësh, porosia ime ishte shtrirë në tryezën time, dhe unë jam duke kërkuar përpara për të Unpacking paketën. Duke pasur pakon tuaj, unë isha i befasuar këndshëm nga hartimin e produktit kozmetike. Gratë e vërtetë upakovochka. një dhuratë të tillë dhe nuk është turp për të paraqitur. Në faqen zyrtare të prodhuesit klienti mund të plotësoni formularin për të treguar numrin tuaj të telefonit. Menaxherët komunikuar në çast, e cila në masë të madhe kursen kohë. Pas pranimit të mallrave në krahët e tij, kam paguar për të. Nuk ka pagesa paradhënie nuk është se edhe një herë konfirmon reputacionin e kompanisë. Pse kozmetike shtim të gjirit nuk është për shitje në farmaci? Është e thjeshtë. Përbërja e drogës nuk është një kurative, dhe për këtë arsye në domenin publik për të shitur farmaci e tij nuk mund të. Një tjetër zbulim i rëndësishëm për mua ishte çmim të arsyeshëm Bust Size . Dhe në qoftë se ne të merrni një zbritje (shpesh në vend të veprimit të favorshme), unë besoj se ju jeni "të kënaqur" gjoksin e saj për një denar. Komente Reale Rreth mjeteve PËR rritjen e gjirit Bust Size

Për të përmbledhur: përvoja ime me

Unë jam i sigurt se përvoja ime do të jetë e dobishme për vajzat që janë në kërkim të një krem ​​për të rritur bust. Vërtetën apo mashtrim? Për mua – e vërteta. Por mos harroni, secili prej nesh është i ndryshëm, kështu që nuk do të jenë të dobishme për ju të gjeni tim, unë nuk e di. Ajo që kam marrë, pas 4 muajsh të përdorimit të një krem Bust Size :

 1. Shtim i gjirit për 2 madhësive.
 2. Një bukur dhe i butë të lëkurës.
 3. zemrat e aftë dhe të rrumbullakosura.
 4. Eliminimi i shënon shtrirje.

Ndër përparësitë e përdorimit të do të ishte e dëshirueshme që të vihet në dukje: përbërjen natyrore, efikasitetit, aromë të këndshme, të çmimeve të përballueshme. Ndër disavantazhet: cilësi vaj. Edhe pse, në qoftë se aplikohet në trup është tharë plotësisht, krem ​​është zhytur shpejt. Në këtë moment unë nuk e aplikoni krem ​​me rregull të tillë. Efekti, unë do të doja për të arritur është tashmë në xhepin tim. Sot unë përdorni krem ​​një herë në ditë për të mbajtur në formë. Ju e dini, para se unë kam qenë skeptik për drogë mrekulli reklamat për të rritur, "atëherë nuk". Dhe pas leximit forumet e grave, slazhivalos përshtypjen se rreth mashtrim dhe scam. Por deri mjete të provuar për veten, nuk e vënë kryqin të guximshme mbi të. Ky është konkluzioni im sot. Më në fund pak e motivimit. Shtim i gjirit ka sjellë besimin. Si banal si ajo mund të tingëllojë. Unë dua jo vetëm për veten e tij, por edhe për gruan e tij të dashur. Unë shpresoj shqyrtim tim ishte e dobishme për ju.

(1)*(2)**(3)***(4)****(5)***** (120 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...