Black Mask – opinion mbi mjetet më të mira për një person në vlerësim tim

Para shqyrtimit, dua të kërkoj falje për përkthimin e tij të keq, për shkak se gjuha nuk është vendas për mua. Pothuajse të gjithë jetën time kam luftuar me lëkurën time problemit. Duke u mbështetur në trashëgim dhe njollat ​​e dreaded urbane mjedisore të zeza dhe pimples ishin shokët e mi të vazhdueshme. Unë ndoshta kam provuar me qindra maska ​​të ndryshme, scrubs dhe kozmetike të tjera. Nuk mund të them se rezultati nuk ishte – ishte ai, por jo ajo që unë prisja. Pastaj kam ardhur të gjithë në internet Black Mask , dhe mendohet – ofertë. Unë kam ardhur në një paketë të zi maskë. Doli se ajo është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe mjaft efektive. Tani unë do t'ju them më shumë në lidhje me të. This paketimin Black Mask

Çfarë është një i zi të përballet me maskë Black Mask

Kur kam lexuar pjesën Black Mask , ajo ishte pak i befasuar, sepse ai kurrë nuk kishte parë një kombinim të tillë. Këtu është ajo që është në këtë maskë:

 • Qymyr bambu depërton thellë në poret e lëkurës dhe të nxjerr të gjitha papastërtitë jashtë;
 • Kaolinë ka për qëllim për të aktivizuar qarkullimin. Jo vetëm që e bën atë të butë exfoliates qelizat e lëkurës vdekur, dhe stimulon rigjenerimin e tyre;
 • Bioantioksidantny Neovitin kompleks rrjedh nga xhensen dhe sigurimin e lëkurës efekt anti-inflamator. Për më tepër, ajo ngadalëson procesin e plakjes,
 • Ekstrakt seri, e cila zbutëse e lëkurës, dhe soothes acarim. Përveç kësaj, ajo forcon poret dhe të pasuron ato me ushqyesve;
 • Thiamine, e cila mbron lëkurën nga faktorët e mjedisit;
 • Cyclomethicone, thithjen yndyrë dhe vepron si një zbutës. Është e sigurt për të gjitha llojet e lëkurës.

I – një mbështetës i të gjitha natyrale, aq të frikësuar se pengohen në një vepër e falsifikuar, pas së cilës mund të shkaktojë probleme serioze shëndetësore. Por kam gjetur faqen zyrtare Black Mask :

Kjo është një website provuar

dhe të vendosur një urdhër nëpërmjet saj (në atë që kam lexuar udhëzimet për përdorim). Në thelb unë urdhër kozmetike nga Amazon, por këtë herë maskë të zezë nuk ishte aty. Gjithashtu, Black Mask nuk mund të blihet në çdo farmaci ose dyqan kozmetike.

Avantazhet dhe disavantazhet e një black face maskë Black Mask

Natyrisht, para se të blej Black Mask , kam lexuar shumë komente reale dhe të dëgjuar opinionet e ndryshme të konsumatorëve pozitive dhe negative. Por më së shumti të gjitha foli për meritat e produktit, ndër të cilat janë:

 • Ky medikament nuk ka contraindications – ndryshe nga shumica e kozmetikës Black Mask edhe mund të përdoret me alergji;
 • Komponentët 100% natyrore;
 • Rezultati është i dukshëm pas përdorimit të parë dhe efekti i dëshiruar është arritur pas dy javësh të përdorimit Black Mask ;
 • Sigurimi efekt pozitiv në lëkurë;
 • Efikasiteti i aplikimit;
 • çmim të volitshme.

E vetmja pengesë – Black Mask Plus është një kohë shumë të gjatë për të thatë. Kur kam lexuar komente, ju do të vëreni se shumica e vajzave janë të këshilluar që të aplikoni një shtresë të trashë. Kjo është me të vërtetë efektiv, por pastaj maskë të zezë do të thahet më shumë se një orë. Padyshim gjatë! Nga ana tjetër, në qoftë se ajo thahet shpejt, ajo nuk do të kishte pasur kohë për të duhet të absorbuar në lëkurë, dhe efekti maksimal nuk është arritur. Prandaj, mund të themi se kjo mangësi është konsideruar të jetë dinjiteti Black Mask .

Si duhet të përdor një fytyrë maskë Black Mask

Procesi i aplikimit një maskë të zezë është e ndarë në 5 faza:

 1. Pastrimit. Kjo procedurë duhet të kryhet pa përdorimin e një shumëllojshmëri të krem dhe tonics, ose efekti i Black Mask nuk do të jetë aq e dukshme. Është e nevojshme për të hequr kozmetikë, fshij fytyrën tuaj me një peshqir të butë (jo e thatë), prisni 3-5 minuta dhe të vazhdojë në mjetet e aplikimit.
 2. Aplikimi maska. Aplikoni Black Mask duhet të jetë një shtresë të trashë lëvizje të lehta rrethore, duke shmangur në të njëjtën kohë zonën rreth syve, goja, veshët dhe vijë e flokëve.
 3. Duke pritur për rezultatet. Për maskë vepruar në mënyrë më efektive në lëkurë, prisni 30 minuta. Kështu që ju mund të relaksoheni ose të bëjë disa punë në këtë periudhë.
 4. Heqja maskë. Për të hequr maskën për të qenë lëvizje të ngadaltë, nuk hooking thonjtë e saj. Në këtë pikë, lëkura nuk duhet djegur.
 5. Lavatrice. Kjo është faza e fundit e procedurës, pas së cilës ju duhet për të lagur fytyrën me një peshqir dhe pastaj të përdorin një krem ​​të përshtatshëm ushqyes.

blackheads zezë maskë

mendimit të ekspertit të përballet me maskë Black Mask

Maskë Manufacturers kryer kërkime të gjera, që përfshinte më shumë se 7,000 njerëz mbi 18 vjeç (femra në raport me meshkujt ishte pothuajse e njëjtë). Ata kanë përdorur këtë maskë për një muaj. Vetëm 1% e njerëzve dha eksperiment, pasi ata kanë zbuluar një intolerancë e kësaj droge. Si rezultat, ajo ka qenë provuar se lëkura është përmirësuar dukshëm pas përdorimit Black Mask . Allen Stewart, i cili ishte i përfshirë në zhvillimin e hulumtimeve të drogës dhe të sjelljes në fjalën e tij i dha disa fakte:

 • 91 nga 100 njerëz ndjerë efektin menjëherë pas përdorimit të parë të një maskë të zezë;
 • Në bazë të hulumtimeve klinike është vërtetuar sigurinë 100% e përbërësve të produktit;
 • 92% e pjesëmarrësve ishin të kënaqur me maskë dhe të shpëtoj të lëkurës me vaj;
 • 64% e subjekteve të grave u ndal duke përdorur mjete të ndryshme tonal;
 • 84% e njerëzve konfirmuar se pas 2 javësh duke përdorur një maskë Black Mask , ata vënë re efektivitetin e saj.

Kur ju lexoni mendimet e njerëzve të vërtetë, është e vështirë për të kuptuar se ku e vërteta dhe mashtrimi, kështu që është e mirë për të shkuar në forum, ku ju mund të shihni fotot e "para" dhe "pas" ata që kanë përdorur tashmë një maskë të zezë. Nga rruga, Vlerësimi i Black Mask shumë e lartë, dhe çmimi i saj është justifikuar plotësisht. Ajo është shumë më e ulët se produktet e tjera kozmetike që ju mund të blejnë në një farmacia apo shtëpi të mallrave. Në përgjithësi, unë kam qenë i kënaqur me rezultatin e përdorimit të zi të përballet me maskë Black Mask dhe do të rekomandojë atë për këdo që ka një problem të lëkurës. Unë jam i sigurt që do të jetë i befasuar këndshëm nga punën e saj.

(1)*(2)**(3)***(4)****(5)***** (120 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...